2 erkek 3 kız zengin adamın evinde buluştular ve evde güzel bir parti vermek için hazırlıklara başladılar ancak gençlerimiz biraz farklı heyecan peşinde olduklarını kanıtladılar. Porno filmin de hepsi gözlerini bağlayıp birbirlerini dokunarak hissetme oyunu oynamaya karar verdiler aslında kızlar bu oyuna başta çekimser davrandılar çünkü bu oyunu ilk defa oynayacaklardı ve sonunda ne olacağını hiç birisi bilmiyordu.

Delikanlılar kızları ikna ettiler ve bu güzel oyunun tüm kurallarını anlattılar. Oyunun kuralları şöyleydi; Kimse gözünü açmayacak, sadece birbirlerine dokunup tanımaya çalışacaklar ve kim oyunu kazanır dokunduğu insanı tanırsa onun her istediğini dokunan kabul edecek oyun başlar başlamaz hepsi farklı yerlere geçti ve delikanlılardan birisi kumral hatuna dokundu ve biraz temastan sonra.. Tanıdım sensin Nihal dimi ? diye sordu. Oyunu kazanmıştı çünkü kızı tanımıştı. Delikanlı gözlerini açtı ve kıza bakarak onunla seks yapmak istediğini söyledi.

Oyunun buralara geleceğini tahmin etmeyen kız en azından yalnız kalalım arkadaşların yanında sevişmek olmaz dedi. Buna diğer arkadaşları tepki gösterdi oyunun kurallarını çiğnemek olmazdı ve delikanlının istediğini kabul edip onunla arkadaşlarının gözünün önünde sevişmeye başladı. Diğer kız ve erkekler gözlerini açıp bu sıcak an dolu seksi izlemeye başladılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.