Yaşlı adam eşi vefat ettikten sonra bu hayatta yalnız yaşamak zorunda kalmıştır ve yaşı geçtiğinden dolayı artık evlenecek kimseyi de bulamamaktadır ancak bu durum onu çok fazla üzmektedir. Bu nedenden dolayı evde sürekli tek başına alkol içip dertlenen adam nasıl bir çözüm bulacağını düşünmektedir çünkü bir kadınla ile cinsel ilişkiye girmeyeli çok uzun zaman olduğundan dolayı bu zevki tekrar yaşamak istemektedir.

Eşi vefat ettikten sonra oğlunun yanında yaşamaya başlayan adam kendi odasından çok fazla çıkmayı sevmemektedir sadece yemeklerde dışarı çıkıp yemeğini yedikten sonra tekrar odasına gitmektedir bu durumu gözlemleyen esmer gelini onun bu hallerine çok üzülmektedir ve kayın pederine bir eş bulmak için çaba sarf etmeye başladı çevresine haber saldı ancak onun yaşıtların da kimseyi bulamadı.

Kayın pederi ile konuşmak için odasına gelen esmer kadın ona yakın zamanda bir eş bulacağını artık kendisini üzmemesini istedi adam bu haberden çokta umutlu değildir çünkü daha öncesinde de aradılar ancak bulamadılar. Gelin artık adamın bu hallerinin sona ereceğini anlamadı ve kocası evde yokken benliğini ona teslim etti ve o üzülmesin diye cinsel ilişkiye girmeyi kabul etti. Porno filminde gelini ile seks yapan adam bu durumdan utansa da yapacak bir şey yoktu artık o zevki tekrar yaşamalıydı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.