Sevgilisinin onu aldattığını düşünen genç kız onu takip etmeye başladı gizlice telefonunu kontrol edip mesajları kontrol etmeye başladı ancak olay düşündüğü gibi değil sadece kendi kendine kuruntu yapmaktadır. Delikanlı eski bir arkadaşı ile görüşeceğini sevgilisine söyledi ve kız sevgilisini takip edip görüştüğü kızla birlikte oturdukları mekan da onları gizlice izlemeye başladı sevgilisinin kıza karşı hareketlerini yakından takip etti.

Daha fazla dayanamayan kız oturdukları masaya gelip sevgilisine bağırıp çağırdı ve ve mekanı terk etti her şeyi yanlış anlayan sevgilisinin peşinden gidip durumu izah etmeye çalışan delikanlı birde kız arkadaşından tokat yedi. Her yerden delikanlıyı engellediği için onun kendisine ulaşmasına izin vermedi ancak sonrasında arkadaşların da araya girmesi ile delikanlı ile son defa konuşmaya karar verdi.

Delikanlının evine giden kız onunla konuşmaya başladı çok sinirli olan kız gözleri dolu bir şekilde delikanlıya bağırıp ” Beni neden aldattın, ben bunu hak etmedim” diye bağırmaya devam etti sonrasın da delikanlı kızı aldatmadığı konusunda ikna etti ve onun gerçekten arkadaşı olduğunu gösteren fotoğraflar ve konuşmaları gösterdi. Sevgilisine çok büyük haksızlık yaptığını fark eden kız ona büyük bir şevk ile sarıldı ve dudaklarını öpmeye başladı. Delikanlının üstünü çıkarıp penisini eline alan kız benimle doyumsuz bir seks yap ve beni affetmene izin ver dedi. Bu sıcak ve şevk dolu porno filminde sizlere iyi seyirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.