Sarışın liseli kızın babası ülkesinde önemli bir iş adamıdır ancak bu adamın son zamanlar da işi istediği gibi gitmemektedir ve şirketi sürekli zarar etmeye başlamıştır. Adam şirketini kurtarmak adına bankalardan kredi başvurusu yapsa da bankalar şirketin kötü bir halde olduğunu bildiklerinden dolayı bu kredi teklifine olumlu bir yanıt vermemektedirler şirketinin batmasını istemeyen adam başka bir çözüm bulmak zorundadır.

O aradığı çözümü sonunda bulmuştur o da şirketine yeni bir yatırımcı bulmaktır ve eski dostlarını bu konu ile alakalı tek tek aramaya başladı ancak hiç bir dostu bu konuya yanaşmadı ve sıkıntılı günler devam etmeye başladı. Sonunda beklediği fırsat ayağına geldi ve zenci bir delikanlı şirketine ortak olmak istiyordu ancak bu delikanlının tek bir şartı vardı o da adamın sarışın kızı ile sevgili olmaktı adam bu konuyu kızıyla konuştu şirketin zor dönemde olduğunu ve bu durumdan nasıl kurtulacağını tek tek detayları ile kızına anlattı.

Genç kız babasını dinledikten sonra liseli porno da ona bu konu hakkında yardım edeceğini söyledi sonuçta babasının şirketi batar ise fakir olacaklardı kız zengin hayatına çok alışmıştı bu durumdan vazgeçemezdi. Delikanlı ile kızını tanıştıran baba onları yalnız bıraktı ve adam evden gittikten sonra kız zenciye ” Babamdan neler istediğini duydum ve istediğin her şeyi kabul edeceğim” deyince delikanlı büyük penisini dışarı çıkardı önce sen beni mutlu et sonra bende babanın şirketini batmaktan kurtarayım dedi kız her şeyi göze alarak delikanlı ile birlikte oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.