Azmış kızlar telefonda mesajlaşırken gece için hazırlanıp bir kostüm partisine gitmeye karar verdiler bunlar mesajlaşırken kızın diğeri bir erkek arkadaşını aldı bu grup konuşmasına ve delikanlıya da bu konu hakkında fikirlerini sordular. ” Sence gece partiye mi gidelim yoksa daha farklı bir şey mi yapalım ? ” diye sorunca delikanlı ” Partiyi boş verin gelin birlikte bir şeyler yapalım” dedi.

Kızlara konu hakkında bir fikir vermedi ve kızlar ısrarla delikanlının aklından geçen planı merak etmeye başlamıştı delikanlı sonunda kızların baskısına dayanamayınca penisinin fotoğrafını çekip grup konuşmasına attı ve bu gece sabaha kadar bunun tadına bakmak varken neden saçma sapan bir partiye gitmeyi düşünüyorsunuz ? Diye sorunca kızların da bu teklif hoşuna gitti ancak yine de o partiye gitmek istiyorlardı delikanlı buna da bir çözüm buldu o halde akşam kostümlerinizi giyip bana gelin ve partiyi bizim evde yaşayalım.

Bu cezbedici teklif kızların aklını almaya yetti gece kostümlerini giyip delikanlının evine gittiler ve son ses müzik açıp alkol içerek dans etmeye başladılar. Grup porno yapmadan önce bu eğlence onlara iyi gelecekti bir süre böyle eğlendikten sonra sıra asıl eğlenceye gelmişti ve kızlardan birisi delikanlıyı inanılmaz beğendi hatta ona karşı duygusal hisler yaşamaya dahi başladı ve yanında gelen kız arkadaşını onunla yakınlaşmasından dolayı kıskanmaya bile başladı ama delikanlının böyle bir hissi yoktu onun derdi grup seks yapıp zevk yaşamaktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.